TANI BİRİMLERİMİZ

Akciğer Laboratuvarı

Akciğer Laboratuvarı

Tanı Ünitemizde; Solunum Fonksiyon Testleri hizmeti verilmektedir.   Uzman Doktorlar, Deneyimli Hemşire Kadrosu ve Tam Donanımlı Teknolojimizle SGK (SSK - EMEKLİ SANDIĞI - BAĞKUR) mensupları vedevlet memurlarına hizmet veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ
Endoskopi Laboratuvarı

Endoskopi Laboratuvarı

Tanı Ünitemizde; Gastroskopi, Gastroduodenoskopi Rektoskopi .Rektosigmoidoskopi Total Kolonoskopi .Sigmoiddoskopi Polipektomi. Perkütan Gactroctomı Perkütan Gastrojejenostomi Endoskopik Biyopsi Endoskopik Barsak ve Mide Kan. Adrelin Enjeksiyonu hizmetleri verilmektedir   Uzman Doktorlar, Deneyimli Hemşire Kadrosu ve Tam Donanımlı Teknolojimizle SGK (SSK - EMEKLİ SANDIĞI - BAĞKUR) mensupları ve devlet memurlarına hizmet veriyoruz.  

DETAYLI BİLGİ
Klinik Laboratuvarlar

Klinik Laboratuvarlar

Tanı Ünitemizde; Biyokimya Mikrobiyoloji Patoloji Alerji hizmetleri verilmektedir.   Uzman Doktorlar, Deneyimli Hemşire Kadrosu ve Tam Donanımlı Teknolojimizle SGK (SSK - EMEKLİ SANDIĞI - BAĞKUR) mensupları ve devlet memurlarına hizmet veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ
Radyoloji

Radyoloji

Tanı Ünitemizde; Direkt Röntgen Endirekt Röntgen Mammografi Renkli Doppler Ultrasonografi Ultrasonagrafi hizmetleri verilmektedir.   Uzman Doktorlar, Deneyimli Hemşire Kadrosu ve Tam Donanımlı Teknolojimizle SGK (SSK - EMEKLİ SANDIĞI - BAĞKUR) mensupları ve devlet memurlarına hizmet veriyoruz    

DETAYLI BİLGİ
Ameliyat Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Ameliyat Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Ameliyat öncesi bilinmesi gerekenler Ameliyat,  check up ve doğumlar için lütfen bilgi alınız... 0 551 721 11 10  

DETAYLI BİLGİ